Suszarka z jonizacją – czy to dobry zakup?

Wiele pań tak naprawdę nie wyobraża sobie życia bez suszarki do włosów. Jest to przydatne urządzenie codziennego użytku, które pozwala na znacznie szybsze ułożenie fryzury i przygotowanie się do wyjścia. Nowością rynkową, która coraz częściej jest spotykana w sklepach internetowych i stacjonarnych jest suszarka z jonizacją. Czym jest taka suszarka, jak działa i na jaki model się zdecydować?

Niewidzialne jony, które mają wpływ na nasze włosy

Być może nie każdy o tym wie, ale podczas suszenia włosów oprócz samego strumienia gorącego powietrza uwalniane są także jony dodatnie, które niestety mają to do siebie, że nie działają zbyt pozytywnie na nasze włosy. To przez nie fryzura może gorzej się układać, włosy mogą się puszyć i elektryzować, co naprawdę może być denerwujące. Dlatego też dobrym rozwiązaniem jest suszarka do włosów z jonizacją.

– W przypadku suszarek do włosów z jonizacją podczas suszenia wypuszczane są dodatkowo jony ujemne, których zadaniem jest neutralizacja jonów dodatnich. W efekcie włosy mogą po prostu wyglądać lepiej, a na pewno nie będą się elektryzowały.

– Chcąc zakupić suszarkę z jonizacją warto postawić na renomowanego producenta. Jonizacja nie jest widoczna gołym okiem, ciężko więc sprawdzić od razu, czy faktycznie suszarka ma to, co zostało zadeklarowane na opakowaniu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *