Manta Titano 1 – tani i bardzo podstawowy smartfon dobry dla dziecka?

Smartfony są urządzeniami, bez których ciężko wyobrazić sobie dziś codzienne życie. Oferta tych urządzeń jest wręcz oszałamiająca i każdy znajdzie model odpowiadający jego potrzebom i możliwościom finansowym. Z urządzeń tych korzystają nie tylko dorośli, ale także dzieci. Zauważalny jest trend kupowania tego typu urządzenia nawet kilkulatkom.

Dzięki temu mogą one zapoznać się z technologią, która jest dziś niezbędna. Dzieci mają jednak o wiele mniejsze potrzeby, a ich korzystanie ze smartfona jest bardzo podstawowe. Nie warto więc inwestować w drogi sprzęt dla nich, gdyż i tak nie wykorzystają jego potencjału. Warto wziąć też pod uwagę fakt niezbyt delikatnego obchodzenia się dzieci z tymi urządzeniami.

 

Najlepszym wyborem może tu okazać się zakup taniego, bardzo podstawowego urządzenia, jakim jest smartfon Titano 1 od firmy Manta. Ten kosztujący około 200 złotych smartfon oferuje jedynie bardzo podstawowe możliwości, które jednak i tak są zbyt spore dla młodego użytkownika. Wyposażenie telefonu w jedynie 1GB pamięci RAM i wiekowy procesor MediaTek MT6580A nie jest w tym przypadku minusem, a znacznie obniża cenę urządzenia. W poszukiwaniu podstawowego smartfona dla swojej pociechy warto więc zainteresować się Mantą Titano 1.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *